Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsünde Futbol Şöleni

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım, Sincan Ceza infaz Kurumları Yerleşkesinde gerçekleştirilen futbol turnuvasının final maçına katıldı.

Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsünde Futbol Şöleni
Editör: adalet.tv
30 Mayıs 2024 - 16:29
Ceza infaz kurumlarında görev yapan personelin motivasyonunu ve kurumsal aidiyetini artırmak amacıyla Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, Personel Eğitim Daire Başkanlığı tarafından Türkiye geneli 21 farklı kampüsten 206 takımın katıldığı “Kampüsler Yarışıyor” adlı futbol turnuvası organize edildi. Turnuvanın Ankara bölümü müsabakaları, Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsünde, Sincan 1 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Futbol Takımı ile Sincan 4 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Futbol Takımı arasında oynanan final müsabakası ile son buldu.

Genel Müdür Yıldırım müsabaka öncesi yaptığı konuşmasında; “Hepinizi saygıyla selamlıyorum. Futbol müsabakaları ve gerçekleştirdiğimiz bütün etkinlikler, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün kurumsal yapısını güçlendirmesi adına çok önemli. 84 bin personelden oluşan büyük bir teşkilatız ve genç bir personel profilimiz var. Çalışma arkadaşlarımızın yeteneklerini ortaya koyabilecekleri alanlar oluşturmak görevimizdir. Bu turnuvalar sayesinde hem kurumsal kapasitemizi sergiliyor hem de aidiyet duygumuzu güçlendiriyoruz. Ceza infaz kurumlarında zorlu anlarda birlik oluyoruz şimdiyse futbolun coşkusuyla bu etkinlikte buluşuyoruz. Tüm takımlara başarılar diliyorum, iyi olan kazansın. Bu turnuvaya destek veren Emre Bey ve Ankaragücü Asbaşkanı Cengiz Bey'e, Genel Müdür Yardımcımıza, Daire Başkanımıza, hâkimlerimize ve personelimize teşekkür ederim. Turnuvanın centilmenlik ve iyi futbol ile devam etmesini temenni ediyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Müsabaka, Genel Müdür Yıldırım ile eski Milli Futbolcu ve Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu’un santra vuruşu ile başladı. Müsabakanın normal süresinin 1-1 skoru ile bitmesiyle penaltı vuruşlarına geçildi. Penaltı vuruşları sonrasında turnuvanın galibi Sincan 4 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Futbol Takımı oldu. Turnuva kupası ile madalyalar Genel Müdür Yıldırım ile Emre Belözoğlu tarafından şampiyon olan takıma takdim edildi.

Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü finaline, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcısı Hasan Akceviz, Personel Eğitim Daire Başkanı Gökhan Köseoğlu, Tetkik Hâkimi Muammer Bircan, Ankaragücü As Başkanı Cengiz Gökay, Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu ve yerleşkede görev yapan personel katıldı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum