Hüseyin ŞIK DSM'leri ziyaret etmeye devam ediyor

Denetimli Serbestlik Daire Başkanı Şık Kırıkkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

Hüseyin ŞIK DSM'leri ziyaret etmeye devam ediyor
Editör: adalet.tv
11 Temmuz 2024 - 13:46
Kırıkkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü önemli bir ziyarete ev sahipliği yaptı. Denetimli Serbestlik Daire Başkanı Dr. Hüseyin Şık, Tetkik Hâkimi Canan Karaaslan ve beraberindeki heyet, müdürlüğü ziyaret ederek kapsamlı incelemelerde bulundu.

Ziyaret sırasında, Kırıkkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü'nün fiziki koşulları, sosyal marketi ve Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı Huzur Köy'de yapılan çalışmalar gözlemlendi. Heyet, müdürlük çalışanları ile de bir araya gelerek personelin sorunlarını ve taleplerini dinledi. Denetimli Serbestlik Müdürü Nuh Kaplan, kurumun faaliyetleri ve gerçekleştirilen çalışmalar hakkında heyete detaylı bilgilendirmede bulundu.

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü'nün ardından, heyet Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) kapsamında sunulan rehabilitasyon merkezi projesi olan Huzur Köy'ü ziyaret etti. Ziyaret esnasında kabul birimi, bireysel görüşme odası, grup çalışması odası, atölyeler, pastacılık kursu, müzik atölyesi, manevi rehberlik birimi, güvenlik odaları, yatakhaneler ve sera alanı gezildi. Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü'nde görevli Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Halil Bakır ve Huzur Köy İdari Sorumlusu Ziya Bilgin, Huzur Köy Projesi hakkında heyete ayrıntılı bilgi verdiler.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum