Adliyede kucak dansı yapan kadın hakim tepki topladı

Adliyede müstehcen kucak dansı yapan kadın hakim gelen tepkiler üzerine eğleniyorduk diyerek kendini savundu.

Adliyede kucak dansı yapan kadın hakim tepki topladı
Editör: adalet.tv
21 Eylül 2023 - 16:35 - Güncelleme: 21 Eylül 2023 - 16:46
Kolombiya'da adliyede görev yapan bir kadın hakim, mesai saati bittikten sonra bir partide kucak dansı yaptı. O anlara ilişkin görüntülerin sosyal medya da yayılması üzerine vatandaşlar tepki gösterdi. Gelen tepkiler üzerine kadın hakim ise kendini "Mesai saatleri dışında eğleniyorduk. Bunun müstehcen bir video olduğunu düşünmüyorum" diyerek savundu.

Kadın hakimin görev yaptığı adliye binası içerisinde de benzer görüntüler verdiği öğrenildi. Kolombiya Adalet Bakanlığı görüntülerin yayılmasının ardından herhangi bir açıklama yapmazken bazı hakim ve savcılar olayı "meslek etiği dışı" bularak meslektaşlarını eleştirdi.

Dansın gerçekleştiği etkinliğin masraflarını kendisi karşılayan Vivian, "Sevgi ve Dostluk Günü partisine davet edildik, adı 'renkli parti' idi. Bunun müstehcen bir video olduğunu düşünmüyorum, sadece eğleniyorduk." dedi.

DAHA ÖNCE SORUŞTURMA GEÇİRMİŞ

Kadın hakimin 2022 yılında video bağlantısı yöntemiyle (SEGBİS) bir duruşmada yarı çıplak görünmesi ve kamera karşısında sigara içmesi nedeniyle soruşturma neticesinde 3 ay meslekten uzaklaştırma cezası aldığı ayrıca 2020 yılında ise de iç çamaşırlarıyla çekilmiş müstehcen fotoğraflarını paylaştıktan sonra hakkında Adalet Bakanlığı tarafından idari soruşturma açıldığı aktarıldı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum