Ada temizliğini Denetimli Serbestlik yükümlüleri yaptı

Tarihi Giresun Adası'nın Temizliğinde Yükümlülerden Büyük Katkı.

Ada temizliğini Denetimli Serbestlik yükümlüleri yaptı
Editör: adalet.tv
11 Temmuz 2024 - 13:47
Denetimli serbestlik tedbiri altındaki yükümlüler, Giresun Adası'nda temizlik ve çevre düzenleme faaliyetlerinde bulundu. Giresun'da birçok kamu kurumu, ibadethane ve açık alanda temizlik hizmetleri vermeye devam eden yükümlüler, son olarak Giresun Belediyesi ile iş birliği içinde Giresun Adası'nda çevre düzenleme ve temizlik çalışmalarına katıldı.

3-4 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilen bu çalışmalarla ilgili açıklama yapan Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Zeynel Abidin Akkiraz, Karadeniz'in tek adası olan ve Giresun'un tarihi ve kültürel yapısı açısından önemli bir yere sahip olan Giresun Adası'nın Giresun Belediyesi ile ortaklaşa yapılan çalışmayla yükümlüler tarafından temizlendiğini belirtti. Başsavcı Akkiraz, kamu yararına gerçekleştirilen bu çalışmalarla yükümlülerde toplum ve çevre bilincini oluşturmayı, Giresun'un güzelliklerini korumayı ve temiz bir toplum ile çevrede yaşamayı amaçladıklarını ifade etti.

Bu anlamlı proje, hem tarihi Giresun Adası'nın temizliğine katkı sağladı hem de yükümlülerin topluma faydalı bireyler olarak yeniden kazandırılmasında önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum